Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

agro-osek lublin

agro-osek lublin


agro-osek lublin

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

agro-osek lublin

Statystyki kanału agro-osek lublin

 • ilość subskrypcji: 3340
 • ilość opublikowanych filmów: 46
 • ilość wyświetleń: 1908299

  Opis kanału:

  Firma AGRO-OSEK s.c. Stanisław Osek, Tomasz Osek (wcześniej: AGROMAX s.c.) od 1989 roku produkuje maszyny rolnicze. Założycielem zakładu jest Stanisław Osek.
  W 2019 roku, czyli 30 lat po rozpoczęciu działalności zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy. Marka AGRO-OSEK ułatwić ma jednoznaczną identyfikację firmy wśród przedsiębiorstw o podobnie brzmiących nazwach. Jednoznaczne nawiązanie do nazwiska właścicieli jest też swoistym podkreśleniem podstawowych wartości, jakie zawsze stanowiły fundament firmy – solidności, jakości i rzetelności.
  Początkowo specjalizowaliśmy się w produkcji opryskiwaczy polowych zawieszanych, a następnie wprowadziliśmy do produkcji sadzarki do rozsady. W 2005 roku produkowany asortyment został poszerzony o głębosze, a w 2007 o opryskiwacze polowe przyczepiane. W roku 2012 rozpoczęliśmy także produkcję bron polowych składanych hydraulicznie, które po dzień dzisiejszy cieszą się szczególnym uznaniem i popularnością.

  zródło - kanał agro-osek lublin w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « brak Agro company95 »