Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Leon Karpinski

Leon Karpinski


Leon Karpinski

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Leon Karpinski

Statystyki kanału Leon Karpinski

 • ilość subskrypcji: 5300
 • ilość opublikowanych filmów: 198
 • ilość wyświetleń: 3240156

  Opis kanału:

  Amatorsko filmuję i bawię się przy tym niesłychanie.
  Do kontaktu w sprawie filmów:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zapraszam do współpracy

  Żaden materiał opublikowany na kanale nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń.

  Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału.

  Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiałów dostępnych na kanale działa na własną odpowiedzialność.

  zródło - kanał Leon Karpinski w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Grupa Rowerowa Kolno Miloszs »