Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Lubuski Feeder TV

Lubuski Feeder TV


Lubuski Feeder TV

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Lubuski Feeder TV

Statystyki kanału Lubuski Feeder TV

 • ilość subskrypcji: 208
 • ilość opublikowanych filmów: 32
 • ilość wyświetleń: 31292

  Opis kanału:

  Kanał wędkarski dla wszystkich pasjonatów klasycznego feedera oraz method feeder. Nazywam się Krzysiek i pochodzę z niewielkiej miejscowości koło Gubina (woj. Lubuskie). Wędkarstwo to moja pasja, dzięki której odkryłem również zamiłowanie do nagrywania, montażu filmów i pokazania Wam moich wypraw w obiektywie kamery.

  Województwo Lubuskie obfituje w piękne jeziora, rzeki, a także łowiska no kill, których powstaje coraz więcej, abyśmy MY wędkarze, mogli się cieszyć z naszego pięknego hobby, z niezapomnianych holi, dużych i walecznych ryb oraz przygód. Postaram się odwiedzić i uwiecznić te wszystkie piękne miejsca w naszym regionie. Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć :) Możecie również wspierać mój kanał finansowo, abym mógł dla Was rozwijać się dalej.

  Zapraszam zatem do odwiedzania i subskrypcji kanału na którym będę się starał wgrywać jak najwięcej filmów. Do zobaczenia nad wodą i połamania ;)

  zródło - kanał Lubuski Feeder TV w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Rusty Yazo StarFishPoland »