Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

wdrodzetv

wdrodzetv


wdrodzetv

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

wdrodzetv

Statystyki kanału wdrodzetv

 • ilość subskrypcji: 2190
 • ilość opublikowanych filmów: 74
 • ilość wyświetleń: 232430

  Opis kanału:

  Kasia i Michał – para, którą połączyła miłość do gór. Nie wiemy co to nuda, jesteśmy pasjonatami podróży. Ciągle w drodze, poznajemy, próbujemy, uczymy się nowych rzeczy i z ogromną pasją rozwijamy. Odwiedzanie nowych miejsc, podziwianie widoków, tak naturalnych jak i tych stworzonych przez człowieka, wychodzenie ze strefy komfortu, pokonywanie własnych słabości i radość z małych rzeczy to coś, co kochamy.
  Obydwoje pracujemy znacznie więcej niż na pełen etat, a podróże są naszym sposobem na aktywny wypoczynek, przewietrzenie głowy.
  Przed jednym z wypadów spontanicznie postanowiliśmy, że będziemy rejestrować nasze wyprawy i tworzyć z nich filmy na YouTube. Naszym założeniem jest pokazać miejsca i trasy, które odwiedzić może każdy z Was, wystarczy tylko ruszyć się z kanapy i zachwycić się pięknem otaczającego nas świata.
  Często podróżujemy budżetowo, ale wychodzimy z założenia, że kolekcjonujemy piękne wspomnienia, które są warte, by zainwestować w nie zarobione fundusze.

  zródło - kanał wdrodzetv w serwisie YouTube