Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Wakacje na Okrągło

Wakacje na Okrągło


Wakacje na Okrągło

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Wakacje na Okrągło

Statystyki kanału Wakacje na Okrągło

 • ilość subskrypcji: 6220
 • ilość opublikowanych filmów: 0
 • ilość wyświetleń: 0

  Opis kanału:

  Kanał YouTube Wakacje na Okrągło wspiera firma MSD Polska ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa.
  Zwracamy uwagę, że zgodnie z polskim prawem farmaceutycznym niedopuszczalne jest publikowanie nazw handlowych leków ani odesłań do leków dostępnych na receptę.
  Nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników. Zastrzegamy prawo do usuwania treści zawierających nazwy handlowe leków dostępnych na receptę oraz informacji naruszających przepisy polskiego prawa farmaceutycznego, a także treści obraźliwych lub niezgodnych z charakterem i tematyką profilu.
  Wszystkie hormonalne preparaty antykoncepcyjne w Polsce są wydawane z przepisu lekarza. Jakiekolwiek wykorzystywanie lub stosowanie preparatów, leków i środków wymienionych w niniejszym serwisie odbywać się może jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem i zapoznaniu się z informacją dołączoną do każdego sprzedawanego preparatu lub leku. Wszelkie informacje publikowane na profilu nie zastępują porady lekarskiej.

  zródło - kanał Wakacje na Okrągło w serwisie YouTube