Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Mardey

Mardey


Mardey

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Mardey

Statystyki kanału Mardey

 • ilość subskrypcji: 64600
 • ilość opublikowanych filmów: 33
 • ilość wyświetleń: 1979154

  Opis kanału:

  Jeżeli masz dość tego samego na tubach i szukasz jakiegoś miejsca gdzie materiały są robione z pasji, a nie z dochodu, to dobrze trafiłeś! Jestem znany pod pseudonimem Mardey, siedzę na tubach od 7 lat a od 9 mieszkam za granicą - w Norwegii. Na moim kanale znajdziesz kreatywnie tworzony kontent taki jak: Sketche, Diss Tracki, Vlogi podróżnicze jak i również gameplaye (tak, czasami zdarzy mi się w coś zagrać) i wiele innych!

  Każdy film jest przeze mnie edytowany w taki sposób, abyś nigdy się nie nudził. Nie znajdziesz na moim kanale na chama wrzucanych, niewyedytowanych filmów. Choć rzadko się pojawiają, są bardzo dobrej jakości i nie raz zdarzyło mi się siedzieć nad edycją nawet i 30h! Potwierdzić to może choćby odzew jaki jest pod moimi materiałami.

  Edycja filmów jest moją pasją a ja staram się wizualizować moje pomysły za pomocą wideo, z jakim skutkiem? Sprawdź sam!

  Gwarantuje Ci, że takiego kanału na Polskich tubach jeszcze nie było!

  Współpraca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  zródło - kanał Mardey w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Zwykły Kibic »