Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

SmakowiteDania

SmakowiteDania


SmakowiteDania

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

SmakowiteDania

Statystyki kanału SmakowiteDania

 • ilość subskrypcji: 134000
 • ilość opublikowanych filmów: 1238
 • ilość wyświetleń: 50850626

  Opis kanału:

  Witajcie na moim kulinarnym kanale YouTube, miejscu pełnym smaków, aromatów i pasji do gotowania! Jestem tutaj po to, aby podzielić się z Wami swoją miłością do kuchni oraz przybliżyć niezwykłą przygodę kulinarnej twórczości. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kucharzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z gotowaniem, mój kanał jest stworzony dla wszystkich, którzy kochają gotować i cieszyć się wyjątkowymi potrawami.

  Dzięki moim filmom krok po kroku dowiesz się, jak przygotować zarówno proste dania na codzienne posiłki, jak i wykwintne potrawy na specjalne okazje. Niezależnie od tego, czy preferujesz kuchnię międzynarodową, tradycyjne smaki czy nowoczesne podejścia do gotowania, znajdziesz tutaj coś dla siebie.

  Moje przepisy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, więc nie martw się, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z gotowaniem. Pomogę Ci odkryć tajniki kulinarnej sztuki i rozwijać umiejętności w miłej atmosferze. Zapraszam do oglądania mojego kanału.
  zródło - kanał SmakowiteDania w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Gre go ddl attic »