Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Wkra-Fishing.pl

Wkra-Fishing.pl


Wkra-Fishing.pl

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Wkra-Fishing.pl

Statystyki kanału Wkra-Fishing.pl

 • ilość subskrypcji: 12400
 • ilość opublikowanych filmów: 120
 • ilość wyświetleń: 2210997

  Opis kanału:

  \"Wkra-Fishing\" to portal i kanał YouTube, gdzie nie tylko opisujemy samą rzekę Wkrę, ale już od kilku lat również swoją wędkarską aktywność, którą konsekwentnie przenosimy również na inne łowiska naszego kraju, jak i Europy.
  Początkowe lata naszej działalności skupialiśmy na wielu wędkarskich metodach od spławika przez grunt kończąc na spinningu oraz metodzie muchowej. Jednak od kilku już sezonów skupiamy się głównie na spinningu, w którym staramy się specjalizować. Oprócz podnoszenia indywidualnych umiejętności wędkarskich, stawiamy sobie za najważniejszy cel - promocję wędkarstwa sportowego, opartego na zasadzie \"złów i wypuść\". Zasadzie która powinna przyświecać każdemu wędkarzowi bez względu na to gdzie łowi. Obok wędkarstwa chcemy również promować zasady i zachowania wpływające na jego rozwój.

  * Jesteśmy na Facebooku: https://www.facebook.com/WkraFishing/?ref=hl

  * Strona www: http://www.wkra-fishing.pl/

  * Fundacja Szpan Fishing: https://fundacja-szpan-fishing.pl

  zródło - kanał Wkra-Fishing.pl w serwisie YouTube