Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Krótka Przerwa

Krótka Przerwa


Krótka Przerwa

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Krótka Przerwa

Statystyki kanału Krótka Przerwa

 • ilość subskrypcji: 5280
 • ilość opublikowanych filmów: 293
 • ilość wyświetleń: 763855

  Opis kanału:

  Justyna Suchecka i Natalia Szostak - w pakiecie. Na co dzień jesteśmy dziennikarkami, a YouTube to dla nas odskocznia od pracy.
  ***
  Znajdziecie u nas trzy typy odcinków: #KRÓTKAPRZERWA, gdzie omawiamy ciekawe tematy z naszej bajki; #TERAZCZYTAM, czyli co piątkowe polecajki książkowe, #DŁUGAPRZERWA zapisy spotkań, które prowadzimy.
  ***
  Skąd wzięła się nazwa kanału? KRÓTKA PRZERWA to ten magiczny czas, kiedy nie byliśmy w stanie zjeść kanapki, ale dziwnym trafem odrobić zadanie z matematyki już tak. Albo teraz... obejrzeć film na YT ;-)
  Dlatego w tych kilku minutach przedstawimy Wam najciekawsze informacje z otaczającej nas rzeczywistości. To kobiety, internety, kultura i szkoła też.
  KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  zródło - kanał Krótka Przerwa w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Donez MiniowaMakeUp&Nails »