Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Na Ławeczce

Na Ławeczce


Na Ławeczce

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Na Ławeczce

Statystyki kanału Na Ławeczce

 • ilość subskrypcji: 4080
 • ilość opublikowanych filmów: 51
 • ilość wyświetleń: 2101025

  Opis kanału:

  \"Na Ławeczce czyli Jakub Rutka Na Żywioł\" to nowy program Internetowy typu talk-show. Co tydzień na mojej ławeczce zasiądą reprezentanci polskiego show biznesu: aktorzy i aktorki, wokaliści i wokalistki, celebryci, youtuberzy. Rozmowy jak najbardziej na luzie, zapominamy o barierach i stajemy się przyjaciółmi, tak, aby inni również mogli nas lepiej poznać.

  A oto prowadzący!
  Jakub Rutka - dziennikarz, prezenter radiowy, konferansjer, lektor filmowy, artysta kabaretowy oraz kompozytor. Pierwsze wywiady przeprowadził dla lokalnej rozgłośni radiowej mając osiemnaście lat. Dzisiaj prężnie działa w świecie artystycznym. Współzałożyciel zespołu \"Nie Oni Jedni\", w którym śpiewa, gra na akordeonie i komponuje muzykę. Prowadzi imprezy w całej Polsce. Jest głosem w wielu reklamach oraz filmach. Na Ławeczce postara się jeszcze lepiej poznać tych, którzy są już znani.

  Kontakt dla widzów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Oferty, zapytania biznesowe i propozycje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  zródło - kanał Na Ławeczce w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « ProperSound koletys »