Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

GrupaPZU

GrupaPZU


GrupaPZU

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

GrupaPZU

Statystyki kanału GrupaPZU

 • ilość subskrypcji: 17300
 • ilość opublikowanych filmów: 760
 • ilość wyświetleń: 86147398

  Opis kanału:

  Życie, zdrowie, rodzina, dom, samochód, podróże i finanse – wszystko, co dla Ciebie ważne. Zajmujemy się kompleksową ochroną ubezpieczeniową wszystkich dziedzin Twojego życia, dlatego oferujemy blisko 200 rodzajów ubezpieczeń. Chętnie pomożemy w ochronie tego, co dla Ciebie najważniejsze.

  PZU to nie tylko ubezpieczenia i zdrowie, ale także otwarty fundusz emerytalny, byś nie musiał martwić się o swoją przyszłość, fundusz inwestycyjny czy programy oszczędnościowe, np. dla Twoich dzieci.

  Jesteśmy jednymi z najdynamiczniej rozwijających się grup kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2010 działamy jako spółka publiczna. Wtedy nasze akcje kupiło ponad 250 tysięcy inwestorów indywidualnych i 2,6 tys. instytucji.

  Codziennie pracujemy nad coraz pełniejszym zaspokajaniem Twoich potrzeb łącząc w sobie tradycję z innowacyjnymi działaniami, w myśl hasła \"możesz na nas polegać\".

  zródło - kanał GrupaPZU w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Kubiasty Hitman3003 »