Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

KamperManiak

KamperManiak


KamperManiak

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

KamperManiak

Statystyki kanału KamperManiak

 • ilość subskrypcji: 71900
 • ilość opublikowanych filmów: 320
 • ilość wyświetleń: 12019278

  Opis kanału:

  Szczęśliwi ludzie, podróżnicy, którzy od kiedy przeprowadzili się na stałe do kampera i mieszkają w nim 24/h na dobę cały czas są w drodze, a każdy dzień ich życia jest przygodą.

  Widzowie ich kanału na YT nazwali go “Groszek”, do końca nikt nie wie czy chodziło o kolor czy o rozmiary, ale Aldonie i Danielowi od razu imię się spodobało, było idealne, jak ich kamper. Cały czas coś w nim przerabiają, ale dalej twierdzą, że jest idealny i może kiedyś zmienią na większy. Na razie jest wystarczający, choć klną pod nosem na ścielanie łóżka.

  Zaczęli swój #kamperlife, lub jak kto woli #VanLife. Na początku weekendowo i urlopowo. Jednak potrzebowali większej wolności, życia na co dzień w naturze, a nie tylko na wyjazdach. Zbierali oszczędności, sprzedali wartościowe rzeczy, sprzęty, gadżety, a nawet auto. Rzucili swoje prace na etatach i postanowili pracować w podróży.

  Kiedy wyjechali w podróż życia, okazało się, że całe ich życie jest drogą, pracą i przygodą.

  zródło - kanał KamperManiak w serwisie YouTube