Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Hot Fishing

Hot Fishing


Hot Fishing

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Hot Fishing

Statystyki kanału Hot Fishing

 • ilość subskrypcji: 14
 • ilość opublikowanych filmów: 2
 • ilość wyświetleń: 1141

  Opis kanału:

  Witajcie w ekscytującym świecie Hot Fishing gdzie wędkarstwo to coś więcej niż sztuka złapania ryby. Dla nas, jest to styl życia, stan umysłu i szalona pasja którą tylko może zrozumieć kolega po kiju. Zapraszamy Cię byś podzielił się swoją pasją z nami. Subskrybuj nas, wysyłaj nam swoje ostatnie okazy albo po prostu napisz do nas. Przyłącz się do nas w nigdy niekończącej się wyprawie i odkryj ekscytujący i wciągający świat Hot Fishing.

  Ekipa Hot Fishing powstała dzięki sandaczom, zapytacie dlaczego akurat sandaczom. Już tłumacze…
  To dzięki temu pięknem mętnookiemu potworowi zaczęliśmy zauważać, że wędkarstwo, że nasza pasja i poświęcany czas wymyka się spod kontroli. Postanowiliśmy stworzyć nie tyle Firmę, ale Markę która pomoże nam wprowadzić was w nasz świat pełen nowych kolorów wędkarstwa a zarazem będzie kojarzona nie tylko z sandaczem, również z szczupakiem i okoniem. Przede wszystkim będzie kojarzona z wędkarstwem sportowym z czymś czego w Polsce tak mocno brakuje.

  zródło - kanał Hot Fishing w serwisie YouTube