Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Tata Czyta Old

Tata Czyta Old


Tata Czyta Old

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Tata Czyta Old

Statystyki kanału Tata Czyta Old

 • ilość subskrypcji: 87700
 • ilość opublikowanych filmów: 2628
 • ilość wyświetleń: 31178109

  Opis kanału:

  Czytam książki moim nastoletnim dzieciakom. Staram się wybierać tylko ciekawe i wartościowe lektury, często zapomniane już książki mojego dzieciństwa. Zapraszam do słuchania z nami!

  Kanał zawiera jedynie amatorskie, autorskie interpretacje utworów literackich. Staram się wyszukiwać i czytać zapomniane perełki literatury. Na kanale pojawiają się obowiązkowe lektury szkolne, często trudno dostępne w bibliotekach szkolnych. Z informacji od użytkowników wiem również, że moje nagrania pomagają osobom niewidomym oraz Polakom mieszkającym poza granicami kraju, z utrudnionym dostępem do polskiej literatury.

  Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie skontaktuj się ze mną! Mail na dole strony.
  Z przyjemnością zamieszczę w opisie odnośniki do Twojego sklepu, włączę w materiale reklamy z których otrzymasz cały dochód lub w ostateczności usunę nagrania.

  zródło - kanał Tata Czyta Old w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Patrju! 𝘔𝘰𝘭𝘢𝘲 »