Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Wiedza z wami podstawówka

Wiedza z wami podstawówka


Wiedza z wami podstawówka

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Wiedza z wami podstawówka

Statystyki kanału Wiedza z wami podstawówka

 • ilość subskrypcji: 109000
 • ilość opublikowanych filmów: 229
 • ilość wyświetleń: 15441338

  Opis kanału:

  Od roku szkolnego 2018/2019 zacznie obowiązywać nowy egzamin ósmoklasisty. Druga część funkcjonującego z powodzeniem od kilku lat kanału „Wiedza z Wami”, poświecona nowej szkole podstawowej, powstała właśnie z myślą o Was – uczniach, którzy w kolejnych latach będą mierzyć się z tą formą sprawdzenia wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wynik tego egzaminu zaważy na Waszej przyszłości, zadecyduje o wyborze szkoły średniej. Dlatego chcemy Wam pomóc pośrednio spełnić Wasze marzenia o wybranej szkole i z języka polskiego uzyskać upragniony wynik.
  Nasz kanał będzie prezentował treści w oparciu o podstawę programową, obowiązującą uczniów klas siódmych i ósmych. Pod koniec szkoły podstawowej macie bowiem podczas egzaminów wykazać się, m.in. : umiejętnością argumentowania i wnioskowania, wiedzą literacką i językową, rozumieniem sensu dzieł kultury. Do 2022 uczniów ostatnich klas szkół podstawowych obowiązywała będzie lista lektur, które omówimy na kanale.

  zródło - kanał Wiedza z wami podstawówka w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Bartosz Nowak stoodent1 »