Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Tajemity

Tajemity


Tajemity

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Tajemity

Statystyki kanału Tajemity

 • ilość subskrypcji: 195000
 • ilość opublikowanych filmów: 893
 • ilość wyświetleń: 73983672

  Opis kanału:

  Przedstawiamy historyczną wiedzę o zaistniałych w czasie zdarzeniach. Nie ma tutaj zmyślonych bajek w celu wzbudzenia ciekawości widza. Ukazywana jest wiedza o starych wierzeniach, religiach, bóstwach, demonach wszelkiego rodzaju, , skrywanych tajemnicach, mitach, legendach, starożytnych i kosmicznych cywilizacjach, tajemniczych znaleziskach i ukrytych skarbach. Wiedza prawdziwa, poparta historycznymi faktami, kronikami i archiwalnymi zapisami. Jeżeli lubisz dreszczyk emocji to dobrze trafiłeś. Tutaj zaspokoisz swoją ciekawość na temat zjawisk nadprzyrodzonych. Każdy film konsultowany jest ze znawcami tematu z zakresu wiedzy ezoterycznej tak więc możesz być pewien, że to co usłyszysz i zobaczysz miało faktycznie swoje miejsce w historii i może zdarzyć się ponownie. Tworzymy filmy z własnych zasobów wiedzy nabytej oraz z wiedzy odnalezionej w sieci, na bazie wszelkich, dozwolonych sposobów, w tym prawo cytatu, opracowania, dozwolony użytek w filmach niekomercyjnych.
  redakcja - Tajemity

  zródło - kanał Tajemity w serwisie YouTube


  7 najnowszych filmów

  10 Legendarnych Statków Widmo - Ocean nie odda ofiar!

  Statki-widma, czasami nazywane statkami widmowymi.
  Są to statki, które raz wypłynęły ze swojego portu, ale nigdy doń nie wróciły. Wszystkie łączy jedno – statek płynie po oceanie, ale na pokładzie nie ma członków załogi. To najbardziej przerażające morskie historie. Jakie są przyczyny porzucania statków przez załogi na środku Oceanu?

  Horoskop Druidzki - Każdy ma swoje drzewo

  Druidzi byli pewni, że drzewa są żywymi i inteligentnymi stworzeniami. Żyją znacznie dłużej niż ludzie, są w stanie wytrzymać niszczycielskie siły natury, mają właściwości lecznicze, odnawiają się i odradzają każdego roku.
  Dlatego ludzie powinni uczyć się od swoich starszych braci w drzewie. I jak wierzyli Druidzi, każda osoba ma swoje własne drzewo.
  Opracowali system astrologiczny, według którego dzień urodzenia człowieka był powiązany z określoną rośliną. Dzisiaj, przed Nowym Rokiem prezentujemy Wam, drodzy widzowie, Horoskop Druidzki.

  Zbliża się Armageddon - Rzeka Eufrat wysycha

  „Szósty anioł wylał swą czaszę na wielką rzekę Eufrat, a woda w niej wyschła, tak że droga dla królów była gotowa od wschodu słońca.
  I widziałem, jak wychodziły z paszczy smoka i z paszczy bestii, i z ust fałszywego proroka trzy duchy nieczyste podobne do żab. Są to duchy demoniczne, które czynią znaki; wychodzą do królów ziemi w całym wszechświecie, aby zgromadzić ich na bitwę w ten wielki dzień Boga Wszechmogącego." Mistycy wiedzą, że proroctwo się już dopełniło...

  Legenda Si-Te-Cah - Rudowłosi giganci z Lovelock

  Według plemienia Paiute z Nevady, ich przodkowie spotkali kiedyś na swojej drodze rozwoju rasę białych, rudowłosych gigantów znanych jako Si-Te-Cah.
  Tę tradycyjną narrację o Gigantach spisała Sarah Winnemucca Hopkins, córka wodza Indian Paiute, w swojej książce „Życie wśród Piutes: ich krzywdy i roszczenia”, opublikowanej w 1882 roku.
  Zgodnie z tradycją Paiute, giganci Si-Te-Cah byli znani ze swojej przemocy, wrogości i skłonności kanibalistycznych...

  Starozytne Lampy i Latarnie - Energia Świetlna

  Tajemniczy promienny kamień został odkryty w Connecticut pod koniec XVII wieku przez pana Steele. Mieszkając w tym czasie w East Haddam, pan Steele odkrył naprawdę cudowny i cenny kamień, który, jak twierdził, promieniował niewiarygodną ilością światła. Kamień ten został ukryty w piwnicy domu. Jego przenikliwa siła była tak wielka, że ​​cały dom wydawał się oświetlony ogniem, a ciekawscy ludzie widzieli go z bardzo dużej odległości. Czym był ów tajemniczy kamień świetlny? Skąd pochodził?

  Czarna Magia w Afrykańskich Wojnach

  Był czas, kiedy potwory, magia i demony były dla nas bardzo realne. Był kiedyś czas w wielu społeczeństwach, kiedy normalne cechy natury, siły poza naszą kontrolą i zrozumieniem, zmusiły nas do ukrywania się w ciemnościach w naszych domach. Wraz z nadejściem nauki i oświecenia większość cywilizacji była w stanie wypędzić te cienie, rozproszyć potwory, które prześladowały nas od tak dawna. Jednak w niektórych społeczeństwach na tej planecie takie przekonania przetrwały do ​​dziś, a wiele z nich stara się je wykorzystać do własnych celów. Wśród nich jest wiele miejsc w Afryce, gdzie czarna magia, czarownice, duchy i demony są nadal uważane za bardzo realne i gdzie wielu stara się użyć tych mocy jako broni, aby zapewnić sobie przewagę na wojnie....

  Orzeł i Kondor - Przepowiednia Indian Crow

  Rdzenni Amerykanie mają wiele przepowiedni, które mówią o zmianach, które nastąpią w najbliższej przyszłości. Starożytna przepowiednia Orła i Kondora to piękna i interesująca legenda, która ujawnia przyszłe zmiany w naszym społeczeństwie. Oba te wspaniałe ptaki są potężnymi symbolami mitologii rdzennych Amerykanów.
  To nie tylko przesłanie na przyszłość i zmiany, które z pewnością nadejdą, ale także opowiada o tym, co wydarzyło się w przeszłości i jak społeczeństwa ludzkie podzieliły się na dwie ścieżki. Opowiada historię konfliktu, ale także pokoju i zjednoczenia. Starożytni rdzenni Amerykanie wierzą, że ludzie podzielili się na dwie grupy...

  Sąsiednie kanały

  « jelbanyyy Lech Roch Pawlak »