Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

GNMWroclaw

GNMWroclaw


GNMWroclaw

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

GNMWroclaw

Statystyki kanału GNMWroclaw

 • ilość subskrypcji: 1070
 • ilość opublikowanych filmów: 31
 • ilość wyświetleń: 277981

  Opis kanału:

  Przyczyna powstawania raka została wyjaśniona! Ponad 30 lat temu niemiecki lekarz – dr Ryke Geerd Hamer odkrył uniwersalne biologiczne prawa odnoszące się do każdego żywego organizmu na ziemi, do każdej istoty ludzkiej. W oparciu o badania ponad 10 tysięcy pacjentów sformułował 5 Biologicznych Praw Natury, pokazujących jednoznacznie, że jesteśmy psychofizyczną jednością, i że to nasze emocje są przyczyną chorób!
  Dzięki 5 Prawom Natury możemy zrozumieć biologiczny sens chorób i przestać się ich bać. To wiedza, która kompleksowo tłumaczy przyczynę oraz proces powstawania chorób zarówno fizycznych jak i psychicznych; wyjaśnia m.in. jaki jest mechanizm spontanicznych uzdrowień i jak działa placebo.
  5 Praw Natury to prawdziwa „instrukcja obsługi” człowieka! To nowy sposób rozumienia mechanizmów choroby, który wymaga od nas trochę więcej wysiłku włożonego w poznanie tej wiedzy, jednak warto gdy stawką jest nasze zdrowie! Poznaj wiedzę dzięki, której znika strach przed chorobami...

  zródło - kanał GNMWroclaw w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « PubMedInfo Ripsonar News »