Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Early Way

Early Way


Early Way

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Early Way

Statystyki kanału Early Way

 • ilość subskrypcji: 382
 • ilość opublikowanych filmów: 41
 • ilość wyświetleń: 60978

  Opis kanału:

  Early Way to kanał poświęcony SURVIVALOVI przez duże \"S\".
  Jesteśmy rekonstruktorami - pasjonatami, zajmującymi się wiernym odtwarzaniem okresu wczesnego średniowiecza. Naszą pasję staramy się łączyć ze sztuką przetrwania, przez co tworzymy coś wyjątkowego.
  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala coraz wyżej podnosić sobie poprzeczkę, co powoli owocuje osiąganiem level\'u hard. Sztuka przetrwania przy użyciu zrekonstruowanego sprzętu z okresu IX-XI to nasze wiodące hobby.
  Poza sprzętem do nagrywania, jedynym współczesnym wyposażeniem na jakim opieramy nasze działania jest filtr do wody i plastikowa butelka (gdyby stan współczesnych wód nie groził poważnymi powikłaniami po spożyciu - 1000 lat temu nie było tego problemu).
  Nasze wypady to nie spacerki, ale 2-4 dniowe marsze, obejmujące nawet 25km trasy dziennie. Biorąc pod uwagę obciążenie rzędu 20 kg, obejmujące głównie własnoręcznie wykonany i dostosowany do naszych potrzeb sprzęt -to nie lada wyzwanie.
  Zapraszamy.

  zródło - kanał Early Way w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Michał Czarnecki Aitra »