Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Teofil

Teofil


Teofil

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Teofil

Statystyki kanału Teofil

 • ilość subskrypcji: 264
 • ilość opublikowanych filmów: 61
 • ilość wyświetleń: 28350

  Opis kanału:

  Teofil jest pismem tworzonym przez studiujących braci dominikanów. Jesteśmy zadziwieni nieoczywistością świata. Szybkie i banalne odpowiedzi nie są tym, czego poszukujemy – chcemy ciągle coraz głębiej docierać do prawdy. Dlatego też z odwagą stawiamy pytania i bez lęku dzielimy się rezultatami naszej pracy, ufając w to, że kolejne wydania Teofila nie pozostaną obojętne dla Czytelnika.
  Jesteśmy zakonnikami. Studiujemy filozofię i teologię. Nasz charyzmat to poszukiwanie i głoszenie prawdy, a Teofil jest owocem naszej pasji. Już od 1992 roku kolejni bracia włączają się w tę inicjatywę. Inicjatywa Teofila, pomimo swojej historii, pozostaje poniekąd spontaniczna. Dlatego redakcja ulega częstym zmianom. Zawsze jednak znajdują się nowi i zaangażowani bracia by kontynuować dzieło Teofila.
  Każdy kolejny numer naszego pisma stanowi omówienie jednego tematu. Czytelnik otrzymuje wieloaspektową, pogłębioną, staranną analizę. Za to cenimy naszych Autorów – jesteśmy wdzięczni za otwartość na współ

  zródło - kanał Teofil w serwisie YouTube