Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

SpisekJednego

SpisekJednego


SpisekJednego

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

SpisekJednego

Statystyki kanału SpisekJednego

 • ilość subskrypcji: 262
 • ilość opublikowanych filmów: 6
 • ilość wyświetleń: 52498

  Opis kanału:

  Spisek Jednego to charakterystyczna postać na polskiej scenie muzycznej, która swoją wszechstronność i talent łączy z wielkim zaangażowaniem oraz aktywnością na wielu polach.

  Przede wszystkim artysta jest absolwentem szkoły muzycznej w klasie fortepianu oraz prestiżowego Red Bull Music Academy Bass Camp Warsaw, którego gośćmi byli m.in. Moodymann, Dorian Concept, Ikonika czy Tomasz Stańko. Co więcej, od lat Spisek to uznany producent i DJ, który współtworzył wiele projektów artystycznych – poza solową twórczością mowa tu m.in. o grupie Night Marks Electric Trio czy współpracy z Pauliną Przybysz, W.E.N.Ą. oraz Spinachem. Jego wydawnictwa ukazywały się nakładem tak znanych wytwórni, jak Asfalt Records, S1 Warsaw, U Know Me czy Polish Juke.

  Jeśli chodzi o działalność klubową, Spisek Jednego jest organizatorem popularnego cyklu Electro-Acoustic Beat Sessions, którego gośćmi byli m.in. M.E.D., Coultrain, Vienio, Te-tris, W.E.N.A. Jeru The Damaja, Paulina oraz Natalia Przybysz czy Raashan

  zródło - kanał SpisekJednego w serwisie YouTube