Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Satis Tarot

Satis Tarot


Satis Tarot

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Satis Tarot

Statystyki kanału Satis Tarot

 • ilość subskrypcji: 2970
 • ilość opublikowanych filmów: 55
 • ilość wyświetleń: 46624

  Opis kanału:

  Trener Osobisty, Naturoterapeutka, Tarocistka

  Prowadzę:

  - indywidualne i grupowe sesje coachingowe i mentoringowe, motywacji, zarządzania czasem, budowania zespołu, budowania skutecznych strategii osobistych lub firmowych,

  - warsztaty efektywnościowe w tematyce rozwoju zawodowego lub osobistego, osiągania celów, radzenia sobie ze stresem i poprawy jakości życia na wielu jego płaszczyznach

  Jestem także nauczycielką Huny i Reiki - w mojej ocenie są to \"unikatowe narzędzia\" do praktykowania zasad nieograniczonych mocy umysłu ludzkiego, na których opiera się nasze życie w tej rzeczywistości.

  Tarot jest bardzo pomocny w sesjach terapeutycznych. Jego symbolika związana z archetypami tkwiącymi głęboko w ludzkiej podświadomości ułatwia analizowanie osobowości człowieka, jego potencjałów i predyspozycji - w szczególności przy występujących blokadach emocjonalnych i ograniczeniach.

  билетный кассир  zródło - kanał Satis Tarot w serwisie YouTube