Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Glaca Official

Glaca Official


Glaca Official

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Glaca Official

Statystyki kanału Glaca Official

 • ilość subskrypcji: 68200
 • ilość opublikowanych filmów: 23
 • ilość wyświetleń: 39798297

  Opis kanału:

  Oficjalny kanał \"Glacy\" . Sweet Noise, My Riot, MTvoid ,Serce.
  Polski muzyk, producent muzyczny, autor tekstów i wokalista. Załóżyciel i leader zespołu Sweet Noise z którym nagrał albumy : Respect, Getto, Koniec Wieku, Czas Ludzi Cienia, Revolta i Triptic.Twórca projektu My Riot z którym stworzył jeden album nazwany Sweet Noise.
  W Los Angeles pracował i nagrał album z Justin Chancellor jak MTvoid. Również w LA wraz z producentem Toshi Kasai powołał do życie zespół Serce. Material w postaci albumu wydany zostanie w 2020 roku.
  Jego solowa działalność to album Zang. Na nim znajduje się przebój Życie i Samotność nagrany z Peją. Historia współpracy tej dwójki to min. Jeden Taki Dzień, Pozwól żyć i Sam Przeciwko Wszystkim.
  Glaca pracował z czołówką polskiej sceny min. z Korą, Anna Marią Jopek, Edytą Górniak, Magierą, Nergalem.
  Mniej znaną stroną działań Glacy jest noise, ambient i wszelkie muzyczne eksperymenty pod szyldem Noise Inc. Jak sam twierdzi chce wydać pod tym szyldem dużo muzyki.

  zródło - kanał Glaca Official w serwisie YouTube