Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Inne Oblicza Historii

Inne Oblicza Historii


Inne Oblicza Historii

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Inne Oblicza Historii

Statystyki kanału Inne Oblicza Historii

 • ilość subskrypcji: 474
 • ilość opublikowanych filmów: 24
 • ilość wyświetlen: 302219

  Opis kanału:

  Nasz magazyn jest pismem całkowicie bezstronnym i nie ulega jakimkolwiek wpływom politycznym.
  Historia naszych dziejów pełna jest bohaterów, którzy stali się mordercami i morderców, którzy stali się bohaterami. Człowiek, w obliczu tych nieoczekiwanych zwrotów, staje zagubiony i zadaje sobie pytania: Komu wierzyć? Gdzie jest prawda?
  Postaramy się pomóc w znalezieniu odpowiedzi na te pytania. Zapoznamy naszych czytelników z faktami pomijanymi i przemilczanymi przez lata, ze zdarzeniami często przedstawianymi jednostronnie i nieobiektywnie. Na ocenę wydarzeń historycznych mają wpływ uwarunkowania społeczne oraz kulturowe, dlatego też do wypowiedzi na poruszane przez nas tematy zaprosimy Niemców, Rosjan, Słowaków czy Ukraińców. Zobaczymy jak wygląda ich punkt widzenia. Przekonamy się jak wielki wpływ na życie różnych narodów miała polityka i ideologia. Pragniemy, aby nasz magazyn stał się narzędziem poznania prawdy i służył wzajemnemu zrozumieniu.
  Tematyka naszych artykułów obejmować będzi

  zródło - kanał Inne Oblicza Historii w serwisie YouTube