Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Atoniji

Atoniji


Atoniji

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Atoniji

Statystyki kanału Atoniji

 • ilość subskrypcji: 1550
 • ilość opublikowanych filmów: 44
 • ilość wyświetleń: 349478

  Opis kanału:

  Polska grupa fandubbingowa.

  Czym jest Atoniji? Już śpieszymy z wyjaśnieniami! Ato - (z jap.) \"Sztuka\", Niji - (z jap.) \"Tęcza\", czyli \"Sztuka tęczy\"! W skrócie: ATO, jest to polska Grupa Fandubbingowa tworząca KOLOROWE projekty wokalne. Co mamy na myśli pisząc \"kolorowe\"? A to, że każdy projekt ma przypisany do siebie kolor przewodni! Na naszym kanale znajdziecie głównie piosenki podzielone na sezony, a każdy z nich posiadać będzie 8 projektów tworząc przy tym wielką tęczę!

  Chciałbyś śpiewać w projektach lub podkładać głosy do różnych scenek? Może zajmować się częścią artystyczną, typu tworzenie artów, grafik i animacji? Albo wziąć pod lupę pracę nad dźwiękiem? Jeżeli chcesz zostać częścią naszej barwnej gromady, to zapraszamy do rekrutacji! Zastępy rekruterów i amatorsko doświadczonych członków z ogromną chęcią wprowadzą was w tajemniczy świat fandubbingu (wystarczy jedno kliknięcie w przycisk \"dołącz\").
  Niech kwitnie w was kreatywność!

  zródło - kanał Atoniji w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « ZabQ Metin2 lol content »