Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Bandyci Drogowi

Bandyci Drogowi


Bandyci Drogowi

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Bandyci Drogowi

Statystyki kanału Bandyci Drogowi

 • ilość subskrypcji: 92600
 • ilość opublikowanych filmów: 1049
 • ilość wyświetleń: 146944802

  Opis kanału:

  Jestem bandytą, bo mam taki kaprys i jeżdżę zgodnie z przepisami*. Wszystkich to denerwuje, nie wiem dlaczego, przecież to nie ja wymyśliłem te głupie przepisy.

  *) z wyjątkiem sytuacji gdy jadę normalnie.

  Piętnujemy agresję na drodze!
  Agresja drogowa – to świadome prowadzenie pojazdu w sposób, który zwiększa ryzyko wypadku, motywowane zniecierpliwieniem, zdenerwowaniem, wrogim nastawieniem lub próbą zaoszczędzenia czasu.

  Kanał podejmuje próbę zwrócenia uwagi na patologię i agresję która bardzo często występuje na drogach. Nie ma na celu piętnowania konkretnych osób a jedynie wzorce zachowań.

  Jeśli nagrałeś jakiegoś bandytę i nie wiesz co z nim zrobić, to napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Możesz wysłać do mnie film przez https://wetransfer.com/?to=Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ (nie potrzebujesz tam konta) lub dysk Googla. Możesz do mnie również napisać na facebooku: https://www.facebook.com/dashcambandit - razem wymyślimy co z nim zrobić.

  zródło - kanał Bandyci Drogowi w serwisie YouTube