Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Magiczny Realizm

Magiczny Realizm


Magiczny Realizm

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Magiczny Realizm

Statystyki kanału Magiczny Realizm

 • ilość subskrypcji: 7040
 • ilość opublikowanych filmów: 3959
 • ilość wyświetleń: 5230647

  Opis kanału:

  Czytaniem kart zajmuje się hobbistycznie. Jestem samoukiem. Kanał ten skierowany jest do kobiet. Interesuję się rozwojem świadomości, ezoteryką, przeznaczeniem karmicznym, interpretacją kart. Kanał ten pełni funkcję informacyjno-rozrywkową. Można się ze mną kontaktować w formie komentarzy lub przez maila. Pod filmem zachęcam, być napisała jak wygląda Twoja sytuacja, czy czytanie rezonuje, jak Ty je interpretujesz. Możesz zaproponować temat czytania poprzez komentarz lub mail. Zachęcam do lajkowania,subskrypcji i wspierania mojego kanału. Jeśli zamiast formy publicznej wolisz skontaktować się ze mną prywatnie to możesz napisać do mnie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Dziękuję za Twoją obecność na kanale, jeśli masz ochotę to podziel się swoją historią. Myślę, ze jest to cenne nie tylko dla mnie, ale także dla innych słuchaczy.

  zródło - kanał Magiczny Realizm w serwisie YouTube