Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Romek Zaklinacz Byków

Romek Zaklinacz Byków


Romek Zaklinacz Byków

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Romek Zaklinacz Byków

Statystyki kanału Romek Zaklinacz Byków

 • ilość subskrypcji: 231000
 • ilość opublikowanych filmów: 287
 • ilość wyświetleń: 83441308

  Opis kanału:

  Romuald Rubinowicz, czyli \"Romek Zaklinacz Byków\" to wyjątkowy kanał na YouTube, ukazujący autentyczne wiejskie życie Romka. Wiele ról - drwala, kowala, mechanika, gospodarza i rolnika - ujawnia się na filmikach, które pokazują, jak Romuald Rubinowicz jeździ na bykach do lasu po drewno, kuje metal czy naprawia stare maszyny rolnicze. \"Romek Zaklinacz Byków\" to prawdziwa perła YouTube, idealna dla tych, którzy cenią autentyczność i chcą poznać wiejskie życie.
  Znajduje w nich miejsce na humor, wpadki, a także na prawdziwe emocje. Ta interakcja z lokalnymi mieszkańcami i zwierzętami, a także pokazanie, jak radzi sobie z różnymi wyzwaniami, dodaje kanałowi autentyczności i głębi. Romek Zaklinacz Byków to wspaniały kanał dla każdego, kto ceni bezpośredniość, autentyczność i prostotę wiejskiego życia. Ten kanał pozwala zanurzyć się w codzienność pełną pasji do rzemiosła i pracy na roli.
  #kowboj #rolnictwo #warmia #mechanik #kowal #drwal #zaklinaczbykow #przepisy #byk #agriculture #bull

  zródło - kanał Romek Zaklinacz Byków w serwisie YouTube