Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

GRUBSON // Official

GRUBSON // Official


GRUBSON // Official

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

GRUBSON // Official

Statystyki kanału GRUBSON // Official

 • ilość subskrypcji: 99200
 • ilość opublikowanych filmów: 95
 • ilość wyświetleń: 40350678

  Opis kanału:

  Jedyny, oficjalny kanał GrubSona! – wokalisty, rapera, producenta muzycznego, DJ’a.

  GrubSon (Tomasz Iwanca) jest aktywny artystycznie od końca lat 90. XX wieku. Obecnie na stałe współpracuje z muzykami: Jareckim i Dj BRK, a od 2013 roku również z live bandem – Sanepid.

  W 2009 roku ukazał się jego debiutancki album \"O.R.S.\" (złota płyta), w 2011 roku światło dzienne ujrzał dwupłytowy album \"Coś więcej niż muzyka\" (platyna), w 2012 roku album \"Gruby Brzuch” (złoto) nagrany w duecie z DJ BRK, a w 2015 roku ma miejsce premiera ostatniego albumu pt. „Holizm” (złoto). Obecnie trwają prace nad najnowszym albumem pt. „Gatunek L”.

  Każdego roku GrubSon gra dziesiątki koncertów – zarówno klubowych jak i festiwalowych. Jego trasy koncertowe w ubiegłych latach prowadziły przez Polskę, Holandię, Anglię, Szkocję, oraz Stany Zjednoczone.

  W latach 2015 i 2016 występował na Przystanku Woodstock - kolejno na małej i dużej scenie. Z wydarzeń powstały dwa wydawnictwa DVD dostępne w całej Polsce.

  zródło - kanał GRUBSON // Official w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Road Vlog Sowa »