Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

WĘDKARSTWO GIĘTKA WĘDKA TV

WĘDKARSTWO GIĘTKA WĘDKA TV


WĘDKARSTWO GIĘTKA WĘDKA TV

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

WĘDKARSTWO GIĘTKA WĘDKA TV

Statystyki kanału WĘDKARSTWO GIĘTKA WĘDKA TV

 • ilość subskrypcji: 6250
 • ilość opublikowanych filmów: 576
 • ilość wyświetleń: 1683545

  Opis kanału:

  Pochodzimy z różnych stron województwa dolnośląskiego, jednak połączyła nas przyjaźń oraz wspólna pasja, jaką jest wędkarstwo. Pragniemy podzielić się z Wami naszymi osiągnięciami, a także zdobytym doświadczeniem. Wszystkie nasze działania opierają się na zasadzie “złów i wypuść”, której jesteśmy wiernymi zwolennikami. Chętnie opowiadamy o wodach na których wędkujemy. Jesteśmy otwarci i rozmawiamy z odbiorcami oraz odpisujemy na wasze komentarze.

  Możecie nas wspierać, kwota przeznaczona od Was w całości zostanie przekazana na wyjazdy wędkarskie w celu nagrywania materiału. Udało nam się już kupić odpowiedni mikrofon. Następna zbiórka będzie przekazana na wyjazd z którego nagramy ciekawy odcinek. Jak wiecie koszty są zawsze a każda wasza złotówka pomaga w naszym rozwoju. Nagrywamy właśnie dla was. Wpłaty można dokonywać w wielu możliwościach nawet tych najprostszych, jak wysłanie SMS. Poniżej link:

  https://tipply.pl/u/gietkawedka

  zródło - kanał WĘDKARSTWO GIĘTKA WĘDKA TV w serwisie YouTube