Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

RAT KRU

RAT KRU


RAT KRU

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

RAT KRU

Statystyki kanału RAT KRU

 • ilość subskrypcji: 4280
 • ilość opublikowanych filmów: 39
 • ilość wyświetleń: 1211160

  Opis kanału:

  RAT KRU – zagubione ogniwo polskiej elektroniki. Odważnie balansują na granicy sztuki i kiczu nigdy jej jednak nie przekraczając. Odpowiedzialny za warstwę muzyczną Rat One gwarantuje chłostę tanecznym bitem, a znany z solowej działalności Papa Musta maluje fragmenty rzeczywistości w pobudzających wyobraźnię tekstach. Sami swoją muzykę określają betonową sambą, porywając do tańca tłumy na koncertach i festiwalach zarówno w Polsce (Spring Break, Tauron Nowa Muzyka) jak i tych za granicą (Tallinn Music Week, Seasplash Festival).Ich pierwsza płyta RAT łączy dub, hip-hop i elektronikę.Zwycięzca nagrody głównej w konkursie dla debiutujących artystów projektu My Name Is New na Naturalnie Mazury Festiwal.
  W lutym 2020 roku ukazał się ich pierwszy album zatytułowany „Rok Szczura”, który promowały single takie jak „Zły”, „Cześć” czy „Świnia”. W drugiej połowie roku 2021 nakładem wytwórni KAYAX ukaże się ich drugi album \"WINOGRADY\"

  zródło - kanał RAT KRU w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « robinsoneuropetv Pod Naporem »