Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Jasnowidz Kamil. Wizje w punkt! Clairvoyant Kamil.

Jasnowidz Kamil. Wizje w punkt! Clairvoyant Kamil.


Jasnowidz Kamil. Wizje w punkt! Clairvoyant Kamil.

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Jasnowidz Kamil. Wizje w punkt! Clairvoyant Kamil.

Statystyki kanału Jasnowidz Kamil. Wizje w punkt! Clairvoyant Kamil.

 • ilość subskrypcji: 36900
 • ilość opublikowanych filmów: 710
 • ilość wyświetleń: 16916764

  Opis kanału:

  2 KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UC8hDrihrbTis2NRww7odVrQ
  3 KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UCizodKBwlgKRV5FiOwP-Dtg
  KANAŁ TEN JEST DLA LUDZI DOROSŁYCH, PEŁNOLETNICH I ODPOWIEDZIALNYCH. LUDZIE Z ZABURZENIAMI ORAZ LECZĄCY SIĘ PSYCH. POWINNI ODSTĄPIĆ OD SŁUCHANIA I OGLĄDANIA TEGO KANAŁU.
  KANAŁ TEN NIE PRZEDSTAWIA OBECNYCH WYDARZEŃ, A JEGO TWÓRCA NIE MA ZAMIARU WYWOŁAĆ U KOGOŚ NEGATYWNYCH EMOCJI. DLATEGO, JEŚLI NIEPOKOISZ SIĘ PRZED OBEJRZENIEM FILMU Z TEGO KANAŁU, PROPONUJĘ WIĘC W OGÓLE ODSTĄPIĆ OD ODSŁUCHANIA I OBEJRZENIA.
  Kanał służy celom rozrywkowym, wizje tutaj zawarte nie zastępują wizyty u lekarza, prawnika lub innych specjalistów. Rozkłady kart i ogólnodostępne tutaj wróżby oraz wizje jasnowidza mają charakter rozrywkowy, przeznaczone są dla osób pełnoletnich i każdy słucha ich na własną odpowiedzialność. Autor kanału nie bierze odpowiedzialności za stosowanie zawartych tutaj treści w realnym życiu. TY SAM JESTEŚ BOWIEM KOWALEM SWOJEGO LOSU.
  ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY!

  zródło - kanał Jasnowidz Kamil. Wizje w punkt! Clairvoyant Kamil. w serwisie YouTube


  7 najnowszych filmów

  Po Marszu Wolności Będą też Podziały i Nadzieje. 04 czerwca 2023. Moje WIZJE LIVE.

  Zanurzcie się w świecie politycznych intryg i pasji, które narodziły się po monumentalnym Marszu Wolności. Dowiedzcie się, jak podziały i nadzieje kształtują polską scenę polityczną. Wnikliwe spojrzenie na wydarzenia, które wywołują pytania: jakie są nasze wartości i dokąd zmierzamy jako naród? Zapraszam na film

  Pomylił się, są setki tysięcy, a miało nie być Tuska.

  Zapraszam na film.

  Wprowadzą Polskę w Erę Wodoru! Ratunek dla Kopalni Węgla. Nowy rząd to Nowa Energia w Polsce. WIZJE

  Przedstawiona zostaje niezwykła wizja niedalekiej przyszłości transformacji sektora energetycznego w kraju. Przesłanie filmu ukazuje wizję nowej energii, silnej i dobrej władzy i zawiązującego się sojuszu, zapowiadając nadchodzące zmiany dla kraju i świata. Polska będzie górą!!!!

  Wizje dla Polski. Przyszłość Naszego Kraju. Wizje Live 31.05.2023

  Jeśli jesteś ciekawy, jakie są moje przepowiednie dla naszej ojczyzny i jak mogą wpływać na nasze życie, ten film jest dla Ciebie. Zachęcam Cię do dołączenia do naszej przygody i odkrycia niezwykłych wizji jasnowidza dla Polski. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę i zapoznać się z możliwościami, jakie przyszłość przynosi naszemu krajowi. Kliknij przycisk Odtwórz i pozwól się porwać na wspaniałą podróż do świata jasnowidzenia dla Polski! Zapraszam do subskrybowania naszego kanału, udostępniania filmu oraz zostawiania komentarzy - chciałbym usłyszeć Twoje opinie na temat przyszłości Polski. Czas poznać tajemnice, które czekają naszą ojczyznę!

  Do zobaczenia na ekranie!

  Już Bije Dzwon Zygmunta. Heroiczna Antygona.

  Można nie lubić Pana Donalda Tuska, ale wiele trzeba mu przyznać, także i fakt, że mając takie wpływy i możliwości, mógł przecież spokojnie siedzieć na emeryturze w Hiszpanii czy Portugalii albo gdzie by chciał, lecz on wolał wrócić do Polski i ratować ten kraj w czasie ciężkiej próby. Takich wyborów dokonują tylko prawdziwi Mężowie Stanu.

  Wizje o tym, co już niedługo. Wizje Live 29.05.2023

  Zapraszam serdecznie na film.

  Przebudzenie po Lex Tusk. Masowa Mobilizacja na Ulicach Miast. Wizje Jasnowidza 29.05.2023

  Przyszłość polityczna kraju jest niepewna, a drzemiące zmiany czekają na swoje uwolnienie. Przygotuj się na emocjonującą podróż przez kryzys, protesty i walkę o reputację międzynarodową. Odkryj, jak społeczne nastroje, frustracja i opozycja kształtują losy Polski. Czy pojawi się nowa nadzieja? Czy zmiana władzy przyniesie oczekiwaną stabilność? Ta produkcja wciągnie Cię w świat politycznych przewrotów i nieprzewidywalnych wydarzeń. Obejrzyj ten film, aby zanurzyć się w tajemnicze kulisy przyszłości politycznej Polski i być świadkiem drzemiących zmian, które mogą odmienić jej los. Przygotuj się na trzymającą w napięciu opowieść prawdziwego Polskiego jasnowidza, która wstrząśnie Twoimi emocjami i skłoni do refleksji na temat współczesnej polityki. Nie przegap tego niezwykłego doświadczenia z wizjami jasnowidza. Dzisiaj mówię o naszej Polsce!

  Sąsiednie kanały

  « Shey Damian Błoszyk »