Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Daniel Czepczyk

Daniel Czepczyk


Daniel Czepczyk

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Daniel Czepczyk

Statystyki kanału Daniel Czepczyk

 • ilość subskrypcji: 1280
 • ilość opublikowanych filmów: 36
 • ilość wyświetleń: 235977

  Opis kanału:

  Tworzę kanał z myślą o przyszłych barmankach i barmanach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę za barem. Walczę z zakompleksionymi barmanami, którzy uważają, że to praca dla \"wybranców\", idealnych \"lasek\", znawców 1231 receptur na Mojito.

  Praca za barem, to prosta i przyjemne zajęcie (jeśli to lubisz, a z nią jak ukochaną da się ją lubić i nienawidzić jednocześnie)

  To praca przy której dostajesz znacznie więcej niż 100 złotowe napiwki. To trening życia, przy poznawaniu gości od Hawajów do Nowej Zelandii. Trening cierpliwości przy wkurzających klientach. Trening finansów przy sprzedawaniu siebie oraz piwa, koktajli, snacków, kawy, herbaty i wszystkiego czego dusza zapragnie. Trening fizyczny, przy noszeniu kegi, przy przesuwaniu lodówek, zapieprzaniu z butelką wódki po sali. To idealny przystanek w drodze ku realizacji marzeń.

  zródło - kanał Daniel Czepczyk w serwisie YouTube