Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Karolina Szyszka

Karolina Szyszka


Karolina Szyszka

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Karolina Szyszka

Statystyki kanału Karolina Szyszka

 • ilość subskrypcji: 17100
 • ilość opublikowanych filmów: 181
 • ilość wyświetleń: 2043874

  Opis kanału:

  Karolina Szyszka - polska projektantka wnętrz i założycielka pracowni Grupa NONO

  W zawodzie projektanta fascynuje ją przede wszystkim człowiek. Osobowość oraz indywidualność jest inspiracją i punktem wyjścia do każdego projektu.
  W projektowaniu ceni sobie niebanalne rozwiązania, nieoczywiste łączenie materiałów, dbałość o najmniejszy detal. Do każdego projektu podchodzi z pełną pasją i skupieniem, szukając równowagi między perfekcją i artyzmem.

  Jako przedsiębiorca chętnie podejmuje wyzwania i nieoczywiste kierunki dla swojego biznesu. Uważa, że podstawą dobrze prosperującej pracowni wnętrz, jest zgrany zespół i otwartość na nowe wyzwania projektowe.

  Prywatnie uwielbia gotować - szczególnie dla najbliższych. Uważa, że jedzenie i wspólne spotkania przy stole, to idealny sposób na budowanie relacji z drugim człowiekiem. Odpoczywa najchętniej w leśnej głuszy lub malując mandale. Po pracy hartuje swój charakter na zajęciach z crossfitu.

  zródło - kanał Karolina Szyszka w serwisie YouTube