Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Feederland

Feederland


Feederland

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Feederland

Statystyki kanału Feederland

 • ilość subskrypcji: 662
 • ilość opublikowanych filmów: 10
 • ilość wyświetleń: 23691

  Opis kanału:

  Nasza historia zaczęła się dokładnie 12 grudnia 2021 roku. Pojawił się pomysł na skupienie całego asortymentu feederowego w jednym sklepie internetowym. Zapewne pomyślicie, że takie projekty to żadna nowość, ale jest kilka szczegółów, które nas wyróżniają.
  Wdrażamy rozwiązania zaczerpnięte z innych branż i dostosowujemy je do wędkarstwa. Zespół, który oddany jest do Waszej dyspozycji to najlepsi eksperci w wędkarstwie zawodniczym i to nie tylko feederowym. Wędkarze utytułowani na arenie ogólnopolskiej, zdobywcy pucharów i medali w feederze klasycznym i method feeder. Stawiamy na pasjonatów, którzy z wędkarskiego hobby czerpią energię do pracy i masę świetnych pomysłów.
  Oferujemy Wam szeroki wachlarz asortymentu wędkarskiego. Zaczynając od topowych, europejskich marek Guru, Preston Innovations, Matrix, Daiwa, Tubertini, Zemex aż po nasze, rodzime FeederBait, MCKarp, Robinson, Osmo.

  #vi_wędkarstwo
  #feederland
  #feederland.pl

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 500 212 003

  zródło - kanał Feederland w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « fanVAG KPINA »