Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

STOP tu Lena Rządzi

STOP tu Lena Rządzi


STOP tu Lena Rządzi

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

STOP tu Lena Rządzi

Statystyki kanału STOP tu Lena Rządzi

 • ilość subskrypcji: 3610
 • ilość opublikowanych filmów: 180
 • ilość wyświetleń: 928125

  Opis kanału:


  Hej Witam Was na moim kanale 😁a właściwie to na Naszym 😉Jest to kanał rodziny . Oczywiście ja tu rządze 😜ale pomagają mi w tym Rodzice . Mama montuje tata czasem występuje . Znajdziecie tu głównie filmiki o tematyce DIY. Czeka tu na Was ogromna dawka humoru i kreatywnych pomysłów. Zapraszamy serdecznie do oglądania🎬

  Uwaga trochę się tu pozmieniało!!!!!
  W maju 2021 roku u Lenki zdiagnozowano Cukrzyce Typu 1.Będąc jeszcze w szpitalu brakowało jej na YT treści związanych właśnie z tą chorobą i odpowiednich dla jej grupy wiekowej .Szukała filmów, które pomogłyby jej zrozumieć czym tak naprawdę jest ta cukrzyca. Chorych dzieciaków wciąż przybywa, dlatego Lenka postanowiła poszerzyć swój kanał o informacje dotyczące jej nowej towarzyszki życia z jaką przyszło jej żyć . Mamy nadzieje ,że filmy będą się Wam podobać i liczymy na wasze łapki w górę i subskrypcje. Pozdrawiamy Mama - Kasia, Tata- Łukasz i Lenka .

  zródło - kanał STOP tu Lena Rządzi w serwisie YouTube